GD JPG Bibliothek nicht vorhanden
Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to piękne miasto położone w powiecie dolnośląskim i najbardziej oblegany przez turystów kurort w Karkonoszach. Największe oblężenie można zauważyć w ferie i wakacje, bowiem, miasto proponuje swym turystom masę atrakcji.
Zimą wielbiciele sportów zimowych mogą wybrać narty i do woli szusować po zaśnieżonych stokach. Jednak nie tylko w okresie zimowym warto tu przyjechać. Latem Szklarska Poręba oferuje turystom trasy rowerowe zarówno dla profesjonalistów, jak i jeżdżących na rowerze amatorsko. To przepiękne dolnośląskie miasto ma w swej ofercie także inne atrakcje turystyczne, np.: możliwość zwiedzenia niezwykle interesujących obiektów, muzeów czy kościołów.

Do miejsc godnych zobaczenia należą z całą pewnością: wodospad Szklarki, wodospad Kamieńczyka, Wysoki Kamień, Szrenica. Pogoda w Szklarskiej Porębie jest przepiękna zwłaszcza zimą, bowiem panują tu długie i mroźne zimy, co sprzyja miłośnikom białego szaleństwa. W mieście tym znajduje się wiele miejsc noclegowych. Wystarczy przed wyjazdem odwiedzić bazę noclegową pod hasłem Szklarska Poręba noclegi i zarezerwować odpowiednią kwaterę.
Więcej w serwisie www.e-szklarska.com/wartozobaczyc.php

000001002003004005006007008009010011012013014015016017

Przydatne linki:
Galeria Karkonosze Tryzyg www.tryzyg.pl
Galaeria Karkonosze Pele www.foto.wszklarskiej.net

Szklarska Poręba noclegi www.szklarskaporeba.info.pl
Szklarska Poręba atrakcje turystyczne Szklarska Poręba noclegi
Szklarska poręba noclegi
www.wszklarskiej.net.pl
Puchar Świata FIS w Szklarskiej Porębie
Góry Izerskie
Bieg Piastów www.bieg-piastow.pl
Jakuszyce www.jakuszyce.info.pl

 
Copyright (c) InterPele 2011 Śnieżynka Szklarska Poręba
stat4u